16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2016 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2237 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 103.0 KM |
| Moment obrotowy | 193.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 130.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Trasa | 7.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5190 mm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 1655 mm |
| Rozstaw osi | 3025.0 mm |
| Masa własna | 1480.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Torsion |
| Zawieszenie tył | Spring |