16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2014 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1971 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 136.0 KM (100.0 kW) |
| Moment obrotowy | 180.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 62.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 170.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 7.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4662 mm |
| Szerokość | 1820 mm |
| Wysokość | 1590 mm |
| Rozstaw osi | 2800.0 mm |
| Masa własna | 1505.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |