16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2020 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1297 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 83.0 KM |
| Moment obrotowy | 112.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
| 0-100 km/h | 16.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.0 l/100km |
| Trasa | 6.1 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3866 mm |
| Szerokość | 1622 mm |
| Wysokość | 1638 mm |
| Rozstaw osi | 2330.0 mm |
| Masa własna | 1183.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Multi wishbone, Dampers, spring |