16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2014 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1297 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 83.0 KM |
| Moment obrotowy | 114.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 43.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 156.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 6.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3700 mm |
| Szerokość | 1578 mm |
| Wysokość | 1527 mm |
| Rozstaw osi | 2390.0 mm |
| Masa własna | 1040.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Dampers, spring |