16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1498 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 147.0 KM |
| Moment obrotowy | 210.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 57.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 185.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 6.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4505 mm |
| Szerokość | 1837 mm |
| Wysokość | 1670 mm |
| Rozstaw osi | 2670.0 mm |
| Masa własna | 1440.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |