16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1498 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 147.0 KM (108.0 kW) |
| Moment obrotowy | 210.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 51.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 186.0 km/h |
| 0-100 km/h | 9.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.8 l/100km |
| Trasa | 6.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.2 l/100km |
| Emisja CO₂ | 189.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4500 mm |
| Szerokość | 1842 mm |
| Wysokość | 1705 mm |
| Rozstaw osi | 2670.0 mm |
| Masa własna | 1540.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |