16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2020 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1199 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 110.0 KM |
| Moment obrotowy | 205.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 8 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4403 mm |
| Szerokość | 1848 mm |
| Wysokość | 1810 mm |
| Rozstaw osi | 2785.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Torsion beam, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |