16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1199 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 82.0 KM |
| Moment obrotowy | 118.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 169.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.8 l/100km |
| Trasa | 4.1 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4427 mm |
| Szerokość | 1748 mm |
| Wysokość | 1466 mm |
| Rozstaw osi | 2652.0 mm |
| Masa własna | 980.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Torsion beam, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |