16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2016 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1397 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 95.0 KM |
| Moment obrotowy | 136.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 178.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.40 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.6 l/100km |
| Trasa | 5.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4078 mm |
| Szerokość | 1730 mm |
| Wysokość | 1621 mm |
| Rozstaw osi | 2540.0 mm |
| Masa własna | 1259.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, spring |