16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2020 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1199 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 110.0 KM (81.0 kW) |
| Moment obrotowy | 205.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 184.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.1 l/100km |
| Trasa | 4.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.8 l/100km |
| Emisja CO₂ | 112.0 g/km |
Wymiary i masa
| Długość | 4329 mm |
| Szerokość | 1789 mm |
| Wysokość | 1502 mm |
| Rozstaw osi | 2608.0 mm |
| Masa własna | 1200.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, spring |