16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2017 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1560 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 114.0 KM |
| Moment obrotowy | 270.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 182.0 km/h |
| 0-100 km/h | 10.80 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.3 l/100km |
| Trasa | 4.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 4.6 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4340 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1625 mm |
| Rozstaw osi | 2670.0 mm |
| Masa własna | 1320.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Multi wishbone |