16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2016 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1598 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 150.0 KM |
| Moment obrotowy | 240.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 212.0 km/h |
| 0-100 km/h | 9.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.6 l/100km |
| Trasa | 6.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4275 mm |
| Szerokość | 1810 mm |
| Wysokość | 1523 mm |
| Rozstaw osi | 2612.0 mm |
| Masa własna | 1359.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, spring |