16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 2290 cm³ |
| Moc | 15.4 KM |
| Moment obrotowy | 16.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Układ paliwowy | Gaźnik kf pz30 |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Wave disk |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Inverted forks, 38mm stanchions |
| Zawieszenie tył | Dual shocks |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 120/90-18 |