16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2013 |
Silnik
| Pojemność | 500 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 19 mm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1020.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic |
| Zawieszenie przód | CARD VSTC 30mm USD |
| Zawieszenie tył | CARD piggyback rear shock with adjustable rebound, adjustable high speed compression, and adjustable low speed compression |
Opony
| Opony przód | 60/100-14 |
| Opony tył | 2.75-12 |