16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 500 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 19 mm |
| Zbiornik paliwa | 2.8 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1038.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | CARD Smart-Leg 32mm USD Fully Adjustable |
| Zawieszenie tył | CARD Fully Adjustable (High and Low Speed) |
Opony
| Opony przód | 60/100-12 |
| Opony tył | 70/100-10 |