16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 650 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik mikuni vm 26 mm |
| Zbiornik paliwa | 4.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1130.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Floating disk, hydraulic |
| Hamulce tył | Single disc. Floating disk, hydraulic |
| Zawieszenie przód | CARD Smart-Leg 37mm USD Fully Adjustable |
| Zawieszenie tył | CARD Fully Adjustable (High and Low Speed) |
Opony
| Opony przód | 60/100-14 |
| Opony tył | 80/100-12 |