16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2009 – 2009 |
Silnik
| Pojemność | 650 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin flatslide, 28 mm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1140.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Marzocchi 35mm USD Adjustable |
| Zawieszenie tył | Öhlins Fully Adjustable |
Opony
| Opony przód | 60/100-14 |
| Opony tył | 80/100-12 |