16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 700 cm³ |
| Moc | 67.1 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik mikuni vm, 26mm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1067.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic |
| Zawieszenie przód | Dual A-Arm with SVO and trade, 248 mm skoku |
| Zawieszenie tył | Fox Piggyback 220 mm skoku Solid axle |