16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/2" (~ 6.4 x 4.8 mm) |
| Rozmiar | 1.5" |
| Rozdzielczość | 61,600 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 3.1 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 45 mm, zoom: No |
Bateria
| Bateria | 4x AAA |
Łączność
| USB | USB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 97 x 28 x 63 mm |