16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.5" (~ 5.75 x 4.32 mm) |
| Rozmiar | 1.5" |
| Rozdzielczość | 61,600 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 4.1 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 36 mm, zoom: No |
Bateria
| Bateria | 2x AA |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 32 x 54 mm |