16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.52" |
| Rozmiar | 6.52 inches, 104.4 cm2 (~82.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio (~264 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6758 Helio P30 (16 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.65 GHz Cortex A53) |
| GPU | Mali-G71 MP2 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, f/1.5, PDAF 2 MP 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4900 mAh |
| Bateria | Li-Po 4900 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 165.7 x 76.5 x 9.1 mm (6.52 x 3.01 x 0.36 in) |