16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.53" |
| Rozmiar | 6.53 inches, 104.7 cm2 (~85.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~395 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6771 Helio P60 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A73 & 4x2.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 48 MP, f/1.8, (wide), 1/2.0", 0.8\\xc2\\xb5m, PDAF 8 MP, f/2.0, 120\\xcb\\x9a (ultrawide) 5 MP, f/2.0, (macro) 0.3 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 161.2 x 76.2 x 8.9 mm (6.35 x 3.00 x 0.35 in) |