16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 898 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 97.0 KM |
| Moment obrotowy | 150.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 170.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.30 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 5.7 l/100km |
| Trasa | 4.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4528 mm |
| Szerokość | 1762 mm |
| Wysokość | 1596 mm |
| Rozstaw osi | 2634.0 mm |
| Masa własna | 1090.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, Dampers, Helical springs |