16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2004 – 2007 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2351 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 125.0 KM |
| Moment obrotowy | 190.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 150.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.00 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 12.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5060 mm |
| Szerokość | 1780 mm |
| Wysokość | 1860 mm |
| Rozstaw osi | 3025.0 mm |
| Masa własna | 1795.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring |