16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2007 |
| Typ nadwozia | Pickup |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2237 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 125.0 KM |
| Moment obrotowy | 190.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 120.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 5035 mm |
| Szerokość | 1740 mm |
| Wysokość | 1680 mm |
| Rozstaw osi | 3025.0 mm |
| Masa własna | 1460.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Niezależne |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring |