16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2009 |
| Typ nadwozia | Roadster |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 264.0 KM |
| Moment obrotowy | 353.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 227.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.50 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 9.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4100 mm |
| Szerokość | 1815 mm |
| Wysokość | 1275 mm |
| Rozstaw osi | 2415.0 mm |
| Masa własna | 1380.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | A few levers and rods |