16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2011 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 57 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 1991 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 150.0 KM |
| Moment obrotowy | 321.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Common Rail |
| Zbiornik paliwa | 65.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 177.0 km/h |
| 0-100 km/h | 12.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.6 l/100km |
| Trasa | 5.2 l/100km |
| Cykl mieszany | 7.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4635 mm |
| Szerokość | 1850 mm |
| Wysokość | 1720 mm |
| Rozstaw osi | 2705.0 mm |
| Masa własna | 1760.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |