16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2008 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1495 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 109.0 KM |
| Moment obrotowy | 141.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 175.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.20 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 9.7 l/100km |
| Trasa | 7.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3995 mm |
| Szerokość | 1695 mm |
| Wysokość | 1690 mm |
| Rozstaw osi | 2580.0 mm |
| Masa własna | 1180.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Multi wishbone |