16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2013 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 989 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 69.0 KM |
| Moment obrotowy | 94.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 40.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.50 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.1 l/100km |
| Trasa | 4.4 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3600 mm |
| Szerokość | 1655 mm |
| Wysokość | 1550 mm |
| Rozstaw osi | 2430.0 mm |
| Masa własna | 890.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Helical springs |