16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2009 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 659 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 64.0 KM |
| Moment obrotowy | 103.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 36.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Wymiary i masa
| Długość | 3395 mm |
| Szerokość | 1475 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2440.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Belka skrętna |