16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 818 042
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2007 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 4196 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 400.0 KM |
| Moment obrotowy | 553.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 85.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 250.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 18.0 l/100km |
| Trasa | 9.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 12.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5215 mm |
| Szerokość | 1860 mm |
| Wysokość | 1448 mm |
| Rozstaw osi | 3159.0 mm |
| Masa własna | 1615.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Pneumatic elastic element |
| Zawieszenie tył | Pneumatic elastic element |