16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 812 007
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1997 – 2003 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3996 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 284.0 KM |
| Moment obrotowy | 375.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 81.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 240.0 km/h |
| 0-100 km/h | 7.30 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 17.2 l/100km |
| Trasa | 8.9 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5148 mm |
| Szerokość | 1798 mm |
| Wysokość | 1380 mm |
| Rozstaw osi | 2995.0 mm |
| Masa własna | 1730.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |