16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1991 – 1998 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 4601 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 304.0 KM |
| Moment obrotowy | 395.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4194 mm |
| Szerokość | 1900 mm |
| Wysokość | 1275 mm |
| Rozstaw osi | 2670.0 mm |
| Masa własna | 1200.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |