16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 inches, 185.6 cm2 (~67.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~189 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z2580 |
| Procesor | Dual-core 2.0 GHz |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4100 mAh, non-removable (15.5 Wh) |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 212 x 130 x 9.8 mm (8.35 x 5.12 x 0.39 in) |