16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 inches, 142.1 cm (~62.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~216 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z2560 |
| Procesor | Dual-core 1.6 GHz |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| RAM | 16 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 193 x 118 x 9.6 mm (7.60 x 4.65 x 0.38 in) |
| Waga | 234 g (8.25 oz) |