16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 500 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik 17.5 mm |
| Zbiornik paliwa | 7.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Dual piston floating calliper |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Telescopic hydraulic fork with Ø 37 mm stanchions, |
| Zawieszenie tył | Wahacz in high resistance steel. Hydraulic monoshock absorbe |
Opony
| Opony przód | 80/90-21 |
| Opony tył | 110/80-18 |