16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 818 042
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2008 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2351 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 126.0 KM |
| Moment obrotowy | 190.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4785 mm |
| Szerokość | 1770 mm |
| Wysokość | 1880 mm |
| Rozstaw osi | 2760.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Torsion |
| Zawieszenie tył | Spring |