16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 818 042
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2007 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2960 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 160.0 KM |
| Moment obrotowy | 248.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 90.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4795 mm |
| Szerokość | 1835 mm |
| Wysokość | 1925 mm |
| Rozstaw osi | 2675.0 mm |
| Masa własna | 1960.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Spring |