16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2013 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2400 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 130.0 KM |
| Moment obrotowy | 196.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 68.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4580 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1820 mm |
| Rozstaw osi | 2650.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Wishbone |
| Zawieszenie tył | Helical springs |