16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.72''1080x2400p |
| Rozdzielczość | 100 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 20 MP, f/1.8, Night Vision Camera, 2 MP, f/2.4, Macro Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 |
| Procesor | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 10100 mAh |
| Bateria | Li-Po 10100mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |