16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm (~33.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm QSC6240 |
| RAM | 20 MB, 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 20 MB, 64 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 51 x 18.5 mm (4.13 x 2.01 x 0.73 in) |
| Waga | 110 g (3.88 oz) |