16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 18.1 cm2 (~38.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~117 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6260M |
| Procesor | 360 MHz |
| RAM | 16MB 32MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16MB 32MB RAM |
Bateria
| Pojemność | 1020 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1020 mAh, removable |
Wymiary i waga
| Wymiary | 96 x 49 x 17 mm (3.78 x 1.93 x 0.67 in) |