16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 3460 cm³ |
| Moc | 19.8 KM |
| Moment obrotowy | 28.0 Nm |
Paliwo
| Zbiornik paliwa | 13.5 l |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, 35 mm |
| Zawieszenie tył | Twin gas charged shock absorbers with 5-step adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 90/90-19 |
| Opony tył | 110/80-18 |