16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 4990 cm³ |
| Moc | 27.2 KM |
| Moment obrotowy | 41.3 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Układ paliwowy | Wtrysk keihin |
| Zbiornik paliwa | 13.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 2-Piston caliper |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston caliper |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, 35 mm |
| Zawieszenie tył | Twin gas charged shock absorbers with 5-step adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 90/90-19 |
| Opony tył | 110/90-18 |