16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 4110 cm³ |
| Moc | 24.5 KM |
| Moment obrotowy | 32.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 12.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Two-piston calipers. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston caliper. ABS. |
| Zawieszenie przód | Telescopic, 41 mm forks |
| Zawieszenie tył | Monoshock with linkage |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 120/90-17 |