16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 6480 cm³ |
| Moc | 46.8 KM |
| Moment obrotowy | 52.3 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 13.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1398.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | 41 mm fork |
| Zawieszenie tył | Single Coil - Over shocks |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 130/70-18 |