16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3490 cm³ |
| Moc | 19.9 KM |
| Moment obrotowy | 27.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. Twin piston. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, 35 mm |
| Zawieszenie tył | Twin gas charged shock absorbers with 5-step adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 100/90-19 |
| Opony tył | 140/70-17 |