16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~37.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 640 pixels, 4:3 ratio (~286 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Samsung S3C 6400 533 MHz |
| RAM | 128MB RAM, 256MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 128MB RAM, 256MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0 |
| GPS | Yes, SiRF Star III chipset |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106 x 60.5 x 17 mm (4.17 x 2.38 x 0.67 in) |