16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm (~39.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Samsung S3C2442 400 MHz |
| RAM | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 58 x 15 mm (4.21 x 2.28 x 0.59 in) |
| Waga | 136 g (4.80 oz) |