16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 480 x 640 pixels (~286 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches (~39.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Samsung SC32442 500 MHz |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| autofocus |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1530 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1530 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2 |
| GPS | Yes SiRF Star III chipset |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 58 x 14.7 mm (4.21 x 2.28 x 0.58 in) |